OSGB nedir? Torbalı OSGB firmamız olarak çalışmalarımız nelerdir? Torbalı OSGB firmaları olarak amacımız ve hedeflerimiz nelerdir?

Torbalı iş güvenliği firmaları arasından firmamız, birçok farklı sektörde İş Yeri Hekimleri ve iş güvenliği alanında birbirinden uzman kişilerin bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Uyumlu ekip çalışmamız, her geçen gün değişim içerisinde olan yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri memnuniyetimizle Torbalı OSGB firmaları, başarılarıyla adından söz ettirmektedir.

 

OSGB Nedir?

OSGB, bir diğer adıyla Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından, ekibinde en az bir iş yeri hekimi, bir iş güvenliği uzmanı ve bir iş yeri hemşiresi ile yetkilendirilmiş kurum ve kuruluşlardır.

6331 Sayılı Yasa gereğince yarı ya da tam zamanlı iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamakla görevlendirilmiş şirketler, bu hizmeti alabilmek için çeşitli OSGB firmalarına başvurmaktadırlar. Torbalı OSGB firmamız da bu hizmeti en iyi şekilde veren işletmelerden biridir. Günümüzde Türkiye genelinde yaklaşık olarak iki bin civarı OSGB firması bulunmaktadır.

 

OSGB Çalışmalarımız

 Torbalı OSGB firmaları olarak her türlü çalışma ortamlarının gözetiminden ve denetlemesinden sorumluyuz. İşçilerin sağlığını korumak ve onları alanlarında daha profesyonel hale getirebilmek için sağlık gözetimlerini düzenli olarak yapmaktayız. Torbalı İSG programımız ile işçileri iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitmekte ve her türlü kaza durumuna karşı ilk yardım ya da müdahaleler konusunda bilgilendirme vermekteyiz. Olası doğal afetlere karşı alınabilecek önlemleri önceden belirler ve bununla ilgili yapılabilecek çalışmalarda işçileri üst düzeyde bilinçlendirmeyi ve yetiştirmeyi hedefleriz. Gizlilik ilkemiz sayesinde tüm muayene sonuçlarını kayıt altına almakta ve tüm periyodik kontrolleri yapmaktayız. Çalışma ortamımız ve ekibimiz son derece güvenilirdir. OSGB firmamız için dürüstlük, çalışkanlık ve gizlilik daima çok önemlidir.

 

Amacımız ve Hedeflerimiz

 

Torbalı OSGB firmamızda önceliğimizin müşteri memnuniyeti olması koşuluyla deneyimli ve kaliteli ekibimizle müşteri hedeflerine uygun, pratik, kaliteli ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. İnsan haklarının ön planda tutulduğu firmamızda, dürüstlük ve gizlilik daima ön plandadır. Uyumlu ekip çalışmalarımıza müşterilerimizin taleplerini de ekleyerek, iş güvenliğini en sağlıklı biçime getirmeyi hedeflemekteyiz. bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz

torbali-osgb-firmalari

torbali-osgb-firmalari

Torbalı Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari