OSGB Nedir? Firmamız olarak neler yapmaktayız? Karabağlar OSGB Firmaları olarak deneyimli ekibimiz ve müşteri memnuniyeti ile tanışın.

Karabağlar OSGB Firmaları içerisinde firmamız, seçkin deneyimli ekibi ve kalitesiyle her geçen gün çalışmalarındaki verimi arttırarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Uyumlu ekip çalışmamız, çalışkanlığımız ve insan haklarına verdiğimiz önemle güvenilir bir işletme olarak müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Bizim için güven çok önemlidir. Bu sebeple iş güvenliği konusunda da Karabağlar OSGB ekibimiz, sizlerin yararı doğrultusunda elinden geldiğince sizlere yardımcı olacak ve sizleri bilinçlendireceklerdir.

OSGB Ne İş Yapmaktadır?

 OSGB, T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI – İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından yetkilendirilmiş, açılımı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olan, şirketlere iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuş gerekli profesyonellikte ve sayıda çalışana sahip olan işletmelerdir.

Karabağlar OSGB Firmaları olarak verdiğimiz hizmetleri tamamen yasalara bağlı olarak yürütmekteyiz ve bizim için kurallar, Karabağlar OSGB Firmaları denetim, çalışkanlık ve güven çok önemlidir. Bununla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz T.C. AİLEÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI – İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’nün 2977 sayılı yetki belgesini inceleyebilirsiniz.

OSGB Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Karabağlar İSG projemiz ile İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri kapsamında A,B,C sınıfında uzman görevlendirme tahsis etmekteyiz. Aynı zamanda iş yerlerine hekim ve sağlık personeli görevlendirmeleri temin ediyoruz. Firmamızda daima Sağlık taramaları ve muayeneler yapılmaktadır. İSG kurullarının oluşturulmasında öncülük ederiz ve iş yerlerindeki çalışma ortamlarını ve çalışma makinelerini denetler, bunlar ile ilgili risklerin belirlenmesinde ve tehlike bildirimlerinin ya da risk analizlerinin oluşturulmasında büyük bir verimle çalışırız. Olası acil durum halinde eylem planlarının ve ekiplerinin oluşturulmasında görevlendirme yapmaktayız.

Karabağlar OSGB Firmaları  Firmamız, şirketinizin işçileri için en iyi koşullar altında çalışan eğitimleri verir ve bunlarla ilgili periyodik kontrolleri düzenli olarak yapar.

Firmamızın Amaçları ve Hedefleri

Karabağlar OSGB Firmaları Her geçen gün gelişmekte olan deneyimli personellerimiz ve büyüyen şube sayımız ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Karabağlar iş güvenliği firmaları arasında var olan müşteri memnuniyetimiz ve başarılarımız ile yer almaktayız. bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz

karabaglar-osgb-firmalari

karabaglar-osgb-firmalari

Karabağlar Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari