Firma olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri kapsamında çeşitli hizmetler sunmaktayız. İş etiğimiz her zaman işimizi en iyi şekilde yerine getirmek üzere yapılmıştır.

Dikili OSGB Firması Neden Tercihiniz Olmalıdır?

Dikili OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) olarak iş sağlığı ve güvenliği konularında eşitli hizmetler sunmaktayız. Bu alandaki tecrübelerimiz ve işinin uzmanı çalışanlarımız ile firma olarak siz değerli işçilerimiz için en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Amacımız çalışan değerli işçilerimizin işyeri içerisindeki meslek hastalığı, diğer sağlık problemleri ve iş güvenliği açısından çıkan sıkıntılarını en iyi şekilde çözüme kavuşturmak.

Bu alanda kendi personelimize de sürekli olarak eğitimler vermekte ve ekibimizi genel olarak işinde uzman olan ve mesleğinde yetkinliğe kavuşmuş kişilerden seçmekteyiz. Sizde OSGB alanında bir hizmete ihtiyaç duyarsanız eğer biz Dikili OSGB firmaları olarak sizlere her zaman hizmet vermek için bekliyor olacağız. OSGB hizmetlerimiz dışından İSG hizmetleri de vermekteyiz. Her çeşit iş sağlığı ve güvenliği hizmeti için Dikili OSGB firmaları tercih edebilirsiniz.

İSG Nedir, Hangi Alanlarda Hizmetler Sunar?

İSG (İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi) iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacıyla hizmet veren kuruluşlardır. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca takip edilen ve kurulmasına izin verilen İSG firmalarının kurulması için bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu şartlar: işyerinin tehlike sınıfına göre belirlenen oranda hekim ve yine işyerinin tehlike sınıfına göre belirlenen iş güvenliği uzmanıdır.

İş güvenliği uzmanının belirlenmesinde rol oynayan diğer bir faktör ise tehlike sınıfına uygun bir belgeye sahip olmasıdır. Ayrıca işyerinin İSG için uygun olabilmesi adına İSG alanındaki hizmetlerin yürütülebilmesi adına işyerinin yeterli büyüklükte olması gerekmektedir. Biz Dikili İSG firmaları olarak bu alandaki hizmetleri en iyi şekilde sağlayabilmek adına bu şartları layıkıyla yerine getirmekteyiz. hizmetlerimiz hakkında bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz Bunun dışında Dikili iş güvenliği firmaları olarak verdiğimiz diğer hizmetleri hemen sıralayalım:

  • Çalışan değerli işçilerimizin sağlık gözetimi.
  • Çalışılan ortamın gözetimi ve bu alandaki her çeşit ihtiyacın karşılanması.
  • OSGB ve İSG alanlarında her türlü bilgilendirme ve eğitim.
dikili-osgb-firmalari

dikili-osgb-firmalari

Dikili Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari