OSGB (Ortak sağlık ve Güvenlik birimi) alanında en iyi şekilde hizmet veren firmamız sizin ve çalışanlarınızın her türlü İş Sağlığı ve güvenliğini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Neden Bir OSGB Firmasına İhtiyaç Duyarız?

OSGB firmaları özellikle inşaat gibi ağır işlerde çalışan işçilerin iş sağlığı ve güvenliğini koruma altına almak amacıyla kuruluştur. Bizde Aliağa OSGB firmaları olarak bu konuda en iyi hizmeti sunmaktayız. Önceliğimiz bu tarzdaki ağır işler üzerine çalışan değerli emekçilerimizin iş sağlığı ve güvenliğini her yönden korumak ve bu alanda onlara en iyi hizmeti sağlamaktır.

Emekçi işçilerimizin sağlığı ve güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir. Aliağa OSGB firmaları OSGB alanında en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca gerekli şartlar (bu şartlar: 1 adet işyeri hekimi, işyeri güvenliği uzmanı.) sağlandığı taktirde kurulumuna izin verilen OSGB firmaları için bizde bir OSGB firması olarak her türlü şartı en iyi şekilde yerine getirmiş bulunmaktayız. Sizlerin sayesinde her geçen gün daha da büyüyüp güçlenmekteyiz. Bu yüzden tercihinizin Aliağa iş güvenliği firmaları olması açısından sizler için sürekli olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İSG Nedir?

İSG (İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi) olarak adlandırılan işyeri sağlığı ve güvenliği alanlarında ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü hizmeti sağlayan kuruluşlardır. İSG kurabilmek içinde aynı OSGB’deki gibi bazı şartları yerinde getirmek gerekmektedir. Bu şartlar işyerinin tehlike oranına geri değişiklik göstermektedir. Aliağa İSG firmaları olarak bu alanda da en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

İSG firmalarının kurulabilmesi için gereken şartları şu şekildedir: çalışan personel sayısına uygun şekilde düzenlenen bir işyeri (bu işyeri zemin katta bulunamaz, genellikle giriş katta olması gerekir.). Bunun dışında iş sağlığı ve güvenliği odası (8 metrekareden büyük olması şartı vardır.). Bir muayene odası (yine 8 metrekareden küçük olmaması şartı aranır.). Bir adet ilkyardım odası (12 metrekareden küçük olmaması şartı aranır.). bu gerekli şartları sağlamak için biz Aliağa İSG firmaları olarak elimizden geldiğince çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmekteyiz. bizlere iletişim sayfamızdan ulaşa bilirsiniz

aliağa-osgb-firmalari

aliağa-osgb-firmalari

Aliağa Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari