Biz Bergama OSGB Firmaları (Ortak Sağlık ve Güvenlik) olarak, “Küçük İhmaller Büyük Hataları Doğurur” sloganımız ile 2013 yılından bu yana OSGB alanında hizmet vermekteyiz.

OSGB Nedir?

OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik) 6331 No’lu İş Sağlığı ve Güvenliği kanununa bağlı olarak çalışan bireylerin İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinden faydalanması adına kurulmuş kurumlardır. OSGB’lerin amacı çalışan bireyin sağlık ve güvenlik alanlarındaki ihtiyaçlarını güvence altına almak amaçlı hizmet yürütmektir. OSGB lerin kurulabilmesi için bazı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bunları sıralayacak olursak:

  • Bir adet işyeri hekimi çalıştırmak zorundadırlar.
  • Bir adet iş güvenliği uzmanı çalıştırmak zorundadırlar.

Bu şartları yerine getirdiği taktirde OSGB birimi kurulabilir ve hizmet vermeye başlayabilir. Bergama OSGB Firmaları Ek olarak Sosyal Çalışma ve Hizmet Bakanlığı tarafından OSGB’lere 5 yıl süre boyunca hizmet verme hakkı tanınır. Her 5 yılda bir bu hakkın yenilenmesi gerekir. Bizde Bergama OSGB Firmaları olarak 10 yıllık süre ile bu hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

İSG Nedir, OSGB ile Arasındaki Farklar nelerdir?

İSB (İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi) kurulabilmesi için ve hizmetlerinin yürütülebilmesi için öncelikle çalışan personel sayısına uygun büyüklükte bir yer olması gerekmektedir. Zemin katlarda İSG kurulamaz ve hizmet veremez. Bunun dışında İSG’ler genellikle giriş katta ve personelin her daim ulaşabileceği bir yerde olmalıdır. İSG’lerde kurulacak olan her birim içim 8 metrekareden büyük olması şartı sağlanır. Bergama iş güvenliği firmaları bu şartların hepsini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bergama İSG olarak da OSGB ve İSG alanlarındaki tüm şartları ve koşulları sağlamaktayız.

Altındağ Osgb Bergama’da Hizmetinizde!

Bergama OSGB Firmaları 2013 yılından beri verdiğimiz hizmetler sayesinde günden güne gelişmekte ve büyümekteyiz. Sloganımız olan “Küçük İhmaller Büyük Hataları Doğurur” diyerek siz değerli müşterilerimize en iyi çalışma alanını istihdam etmekteyiz. Bununla birlikte Bergama OSGB firmaları anlaştığınız zaman birçok ihtiyacınız için ek ücrette ödemek zorunda kalmazsınız. Değerli personeliniz ve onların iş sağlığı ve güvenliği için seçeceğiniz güvenilir bir firma arıyor iseniz mutlaka Bergama OSGB firmaları ile iletişime geçmenizi öneririz.

bergama-osgb-firmalari

bergama-osgb-firmalari

Bergama Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari