Kınık’ta bulunan Kınık Osgb firmaları olarak, sizlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz.

Osgb Ne İş Yapar?

Kınık Osgb firmaları ne iş yapar? İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasına göre 2 ve daha fazla çalışanı olan tüm şirketler iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli hizmeti almak zorunludur. Bu yüzden iş verenler bu yasayı Osgb alarak tek çatı altında karşılayabilirler. Kınık Osgb firmaları şirketlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim ve denetleme hizmeti sunmaktadır. Osgb hizmet süresi; şirketteki çalışan sayısına ve yapılan işin oluşturabileceği risklere göre değişmektedir.

Kınık Osgb Firmalarının Görevleri Nelerdir?

Kınık iş güvenliği firmaları olarak; sizlerin, iş yerlerinizin sağlığı ve güvenliği için hizmet veriyoruz. Bu hizmetler; belki de en önemli olan hizmetimiz, çalışanların takibidir. Çalışanların sağlığını korumak amacıyla kontrolleri yapılmaktadır. Çalışanlara iş sağlığı ve güvenliği için eğitim verilip bilgilendirme yapılmaktadır. İş yerindeki acil müdahale gerektiren durumların belirlenmesi, acil müdahale gerektiren durumların kontrol altına alınmasını sağlar. Çalışma ortamının gözetimi, iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin bilgileri kayıt altında tutar ve üst birimlere rapor hazırlar. İş yerinde bulunan makinelerin genel bakımlarının kontrol edilmesi. İş verenlerin iş sağlığı ve güvenliği konusunda Kınık Osgb firmaları ne tür tedbirleri aldığının kontrol edilmesi. Ayrıca iş yeri hekimi gibi diğer sağlık personellerinin sorumluluklarının izlenmesi Kınık Osgb ’nin hizmetleri arasındadır. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktayız.

İsg’nin Amacı

Kınık İsg ’nin genel amacı; iş yerlerindeki mevcut sağlık ve güvenlik koşullarının iyileştirilmesi, iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, iş veren ve çalışanlarının görev ve sorumluluklarının yerine getirip getirmediklerinin kontrol edilmesi, iş yerindeki meslek hastalıklarının ve iş kazalarının önüne geçilmesini sağlamak gibi amaçları vardır. İsg iş yerinin güvenliğini sağlar, personelleri iş yerinin riskli durumlarından korur, meslek hastalıkları ve iş kazalarının önüne geçer, şirketteki tüm riskleri belirleyerek oluşabilecek durumların önüne geçerve çalışma ortamının güvenilirliğini artırır gibi hizmetlere sahiptir. Siz de iş yeri ve çalışanlarınızın sağlığı için Kınık İsg hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. bizlere iletişim sayfamızdan ulaşa bilirsiniz

kinik-osgb-firmalari

kinik-osgb-firmalari

Kınık Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari