İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri mevzuatı kapsamında İZMİR OSGB olarak her iş yerinde iş yeri güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi bulunması için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde ortak sağlık güvenlik birimi için iş sağlığı ve güvenliği açısından çeşitli hizmetler bulunur.

Bu kapsamda zorunlu olan iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli ve iş yeri hekimi gibi yükümlülükler sizlerin üzerinden alınır. Böylelikle güvenlik hizmeti, hijyen eğitimi gibi çeşitli hizmetler ile sizler de ortak sağlık güvenlik birimi hizmetlerimiz için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmetlerimiz

Ortak sağlık güvenlik birimi ve iş yeri sağlık ve güvenliği birimi ile eşzamanlı bir şekilde çalışmaların yürütülmesi sonucunda hizmetlerimiz verilir. Bu şekilde sunduğunuz hizmetler ile iş yerinde iş akışı için güvenli bir ortam sağlanır. Aynı zamanda verilen eğitimler ve yapılan uygulamalar sonucunda verimli çalışma ortamı oluşturur. Bu kapsamda İZMİR OSGB firması olan firmamız iş güvenliği açısından çeşitli hizmet dersim var. Sunulan hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Risk değerlendirmesi
 • Uygunsuzlukların belirlenmesi ve bildirilmesi
 • Patlamadan korunma dokümanı
 • Yıllık değerlendirme raporu
 • Yıllık eğitim planı
 • Yıllık çalışma planı
 • Devamlı saha gözetimi
 • Acil durum eylem planı
 • İş güvenliği eğitimleri

Firmamız İZMİR İSG ile eşzamanlı olarak iş sağlığı açısından da çeşitli hizmetler sunar. Bu kapsamda iş sağlığı açısından firmamız bünyesinde sunulan hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Çalışanların periyodik sağlık muayenelerinin yapılması
 • İş sağlığı eğitimlerinin verilmesi
 • İş hijyeni gerekliliklerinin belirlenmesi
 • Risk analizlerini gerçekleştirilmesi
 • Yeni işe giren çalışanları muayenelerinin yapılması

İs Sağlığı Hizmetleri

İş sağlığı hizmetleri iş yerlerinin sınıflarına göre farklı zamanlarda gerçekleşir. Bu kapsamda bakanlık tarafından yetkilendirilen uzman iş yeri hekimi az tehlikeli sınıfta 5 dakika, tehlikeli sınıfta 10 dakika, çok tehlikeli sınıfta 15 dakika olarak aylık hizmet sunar.

Çalışma Ortamının Denetlenmesi

Çalışma ortamının denetlenmesi için genel hijyen şartlarının sağlanıp sağlanamadığına bakılır. Bu kapsamda alınabilecek tedbirler ve düzenlemeler raporlanır. Aynı zamanda sağlığa aykırı şartların oluşup oluşmadığı dikkatli bir şekilde denetlenir ve rapor firmanıza öneriler eşliğinde sunulur.

Sağlık Gözetimi

Özellikle işe alım süreçlerinde sağlık muayeneleri gerçekleştirilir. Aynı zamanda departmana uygun tetkiklerin yapılması ve periyodik muayenelerin gerçekleştirilmesi mümkündür. İZMİR OSGB FİRMASI yanında iş yeri hekimi gerek gördüğü takdirde yılda bir defa yerine daha kısa sürelerde periyodik muayeneler gerçekleştirebilir.

İş Yeri Sağlığı Eğitimleri

İş yeri sağlığı eğitimleri ile birlikte iş yerinde oluşabilecek herhangi bir kazanın engellenmesi sağlanır. Aynı zamanda herhangi bir probleme karşı alınan ilk yardım eğitimleri ve acil müdahale eğitimleri ile hızlı bir şekilde müdahale edilir. Bu kapsamda iş güvenliği uzmanı ile birlikte hareket edilir.

İş Güvenliği Hizmeti

Firmamız bünyesinde bulunan iş güvenliği uzmanı işyerlerinin tehlike oranlarına göre aylık olarak hizmet verir. İZMİR OSGB firmamız ile az tehlikeli olan sınıfta 10 dakika, tehlikeli olan sınıfta 20 dakika, çok tehlikeli olan sınıfta ise 40 dakikalık hizmet verilir.

Çalışma Ortamının Denetlenmesi

Çalışma ortamının denetlenmesi ile işyerlerinde oluşabilecek kazaların önüne geçilmesi mümkündür. Bu doğrultuda mevzuata göre kontroller gerçekleşir ve iş yerindeki makine ve diğer tesisatların durumlarına bakılır. Aynı zamanda koruyucu donanımların kullanılması ve test aşamaları gibi konularda çeşitli öneriler bulunulur. Çalışma ortamının ve uygulamaların kontrol edilmesi mümkündür. Aynı zamanda firmamız bünyesinde bulunan iş güvenliği uzmanı ile tatbikatlar ve periyodik eğitimler yapılır.

gaziemir-osgb-firmalari

gaziemir-osgb-firmalari

Risk Analizleri Raporları

İşyerlerinde oluşabilecek herhangi bir risk faktörünün belirlenmesi mümkündür. Bu kapsamda doğal afet ya da biyolojik etmenler gibi her türlü risk faktörü belirlenir. Daha sonrasında değerlendirmelerin de yapılması ile raporlar uygun bir şekilde firmanıza sunulur. Böylelikle risk faktörlerinin ortadan kaldırılması sağlanır.

Acil Durum Eylem Planı

Özellikle olağanüstü durumlarda personellerin zarar görmemesi adına acil durum eylem planı ile hareket edilir. Bu kapsamda yönetimin hızlı ve doğru karar alması sağlanır. Aynı zamanda acil durum ekipman ve kayıtlarının gerekli personellere aktarılması ve gerekli durumlarda tüm faaliyetlerin daha kolay düzenlenmesi söz konusu olur.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri mevzuat gereğince yapılır ve bu konuda çalışma sahasında makinelerin kullanımı ve kontrolü gibi çeşitli eğitimler gerçekleştirilir. Aynı zamanda eğitimler sonucunda çalışanların belge alması mümkündür. Personellerin kullandıkları tüm ekipmanları öğrenmeleri sonucunda iş kazası geçirme oranını düşürülür. Sizler de firmamız bünyesinde bulunan ortak sağlık güvenlik birimi hizmetlerinden yararlanmak için İZMİR OSGB firmaları arasında öne çıkan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Diğer Bölgeler

İZMİR OSGB, OSGB İZMİR, İZMİR İSG, İSG İZMİR, İZMİR OSGB FİRMALARI, OSGB FİRMALARI İZMİR, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
torbali-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
KEMALPAŞA OSGB firmaları, KEMALPAŞA OSGB, OSGB KEMALPAŞA, KEMALPAŞA iş güvenliği, KEMALPAŞA iş güvenliği firmaları, KEMALPAŞA isg, isg KEMALPAŞA, KEMALPAŞA isg firmaları, OSGB firmaları KEMALPAŞA, OSGB sağlık raporu KEMALPAŞA,
menemen-osgb-firmalari
İZMİR OSGB, OSGB İZMİR, İZMİR İSG, İSG İZMİR, İZMİR OSGB FİRMALARI, OSGB FİRMALARI İZMİR, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
selcuk-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
bayindir-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
ÖDEMİŞ OSGB firmaları, ÖDEMİŞ OSGB, OSGB ÖDEMİŞ, ÖDEMİŞ iş güvenliği, ÖDEMİŞ iş güvenliği firmaları, ÖDEMİŞ isg, isg ÖDEMİŞ, ÖDEMİŞ isg firmaları, OSGB firmaları ÖDEMİŞ, OSGB sağlık raporu ÖDEMİŞ,
dikili-osgb-firmalari
ALİAĞA OSGB firmaları
bergama-osgb-firmalari