OSGB nedir? SELÇUK OSGB firmaları ne tür hizmetler vermektedir? Kimler OSGB firmalarından hizmet alır?

SELÇUK iş güvenliği firmaları arasından firmamız; verdiğimiz hizmetler ve müşterilerimizin memnuniyeti kapsamında iş güvenliği sektöründe adını duyurarak hizmet vermektedir. Çoğalan deneyimli ekibimiz ve artan şube sayımız ile hizmet kalitemiz ile SELÇUK OSGB firmaları, her geçen yıl daha da gelişmektedir.

OSGB Nedir?

OSGB, ortak sağlık ve güvenlik biriminin kısaltmasıdır. T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI – İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından yetkilendirilen, işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak için kurulan gerekli profesyonellik ve personele sahip olan kurum ve kuruluşlardır.

SELÇUK OSGB Firmaları firmamızdaki tüm çalışmalarımızı, T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI – İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’nün 2977 numaralı yetki belgesi ile idame ettirmekteyiz.

OSGB, Ne Tür Hizmetler Verir?

SELÇUK OSGB Firmaları olarak verdiğimiz hizmetler arasında şirketlerinize işyeri hekimi ve sağlık personeli temin ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri kapsamında da A,B,C sınıfı uzman görevlendirme yapmaktayız.  Anlaşmalı hastanelerimizle birlikte sağlık taramaları ve muayeneler gerçekleştirmekteyiz.

SELÇUK İSG programımızda işyerlerinizdeki çalışma ortamlarınızı denetliyor ve çalışma araç gereçleriniz ile ilgili olası riskleri belirliyor, SELÇUK OSGB Firmaları varsa tehlike bildirimlerini ve risk analizlerini çıkartıyoruz. Ayrıca, firmamızda çalışan eğitimleri gerçekleştirilmekte ve periyodik kontroller yapılmaktadır.

Kimler OSGB’lerden Hizmet Alır?

SELÇUK OSGB Firmaları 2012 senesinin Haziran ayında Resmi Gazete’de 6331 yasayla İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile şirketlerde İş Sağlığı ve Güvenliği’ne yönelik personel çalıştırmak mecburi hale gelmişti. Yasa yürürlülüğe girdikten sonra OSGB şirketleri az tehlikeli, tehlikeli ya da çok tehlikeli olarak üç sınıfla hizmet vermeye başladılar.

Haziran 2013’ten sonra tehlike sınıfı önemli olmadan 50 den fazla çalışanı olan tüm şirketlerde OSGB hizmeti zorunlu hale gelmiştir. Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan ve en az 1 çalışanı olan tüm şirketler de aynı hizmeti almak zorundadır.

Son olarak, kamu kuruluşlarında bulunup az tehlikeli sınıfta yer alan ve 50 kişinin altında çalışanı olan tüm şirketlere de Haziran 2016 tarihi sonrası hizmet almak zorunlu hale gelmiştir. bizlere iletişim sayfamızdan ulaşa bilirsiniz

SELÇUK OSGB firmaları, SELÇUK OSGB, OSGB SELÇUK, SELÇUK iş güvenliği, SELÇUK iş güvenliği firmaları, SELÇUK isg, isg SELÇUK, SELÇUK isg firmaları, OSGB firmaları SELÇUK, OSGB sağlık raporu SELÇUK,

SELÇUK OSGB firmaları, SELÇUK OSGB, OSGB SELÇUK, SELÇUK iş güvenliği, SELÇUK iş güvenliği firmaları, SELÇUK isg, isg SELÇUK, SELÇUK isg firmaları, OSGB firmaları SELÇUK, OSGB sağlık raporu SELÇUK,

SELÇUK OSGB Firmaları Etiketler:

İZMİR OSGB, OSGB İZMİR, İZMİR İSG, İSG İZMİR, İZMİR OSGB FİRMALARI, OSGB FİRMALARI İZMİR, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
torbali-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari