Biz TİRE OSGB Firmaları olarak, alanında uzman kadromuzla beraber; sizlere en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini vermek için çalışmaktayız.

Osgb nedir?

TİRE iş güvenliği firmaları ve iş sağlığı hizmetinin tek elden yürütülmesi Osgb sayesinde tek çatı altında birleşmiştir. Osgb;Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen, 27 Kasım 2010 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtilen, iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren kuruluşlardır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’na göre 2 veya daha fazla çalışanı olan tüm şirketler iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli ve iş yeri hekimi hizmeti almak zorundadır. Biz TİRE OSGB Firmaları  olarak siz müşterilerimize bu hizmeti en iyi şekilde sağlamaktayız.

TİRE OSGB Hizmetlerimiz Nelerdir?

TİRE OSGB firmaları olarak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda birden fazla hizmet vermekteyiz. İlk olarak; iş yerinizde olabilecek kazaları önlemek amacıyla sizlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim veriyoruz. Diğer hizmetlerimiz ise; İş sağlığı ve güvenliği konusunda iş verenlerin, tedbir alıp almadıklarını ve hangi tedbirleri aldıklarını denetliyoruz.

İş yerindeki çalışanların ne tür risklere maruz kaldığını ve bu riskler karşısında hangi önlemlerin alındığına bakıyoruz.

İş yerinde kullanılan makinelerin düzenli olarak bakımlarının yapılıp yapılmadığına bakıyor ve sizlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirme yapıp farkındalık yaratıyoruz. Ayrıca Osgb hizmetlerimiz arasında mevzuat takibi de vardır. İşverenlerin bu mevzuatları takip edip ve uygulaması için mutlaka alanında uzman kişilerden destek alması gereklidir. Biz TİRE OSGB Firmaları  olarak bu yasal takibi ve uygulama hizmetlerini sizler için yapmaktayız.

Neden Tire Osgb Firmalarını Tercih Etmelisiniz?

TİRE İsg, Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri sayesinde artık sizlere tek çatı altında hizmet vermektedir. TİRE OSGB Firmaları çalışanlarımız, bakanlık tarafından yetkilendirilen ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Osgb’de her bir çalışanın alanında sertifika alması çok önemlidir. Sizlerin sağlığı ve güvenliği bizim sorumluluğumuzda olduğu için her bir çalışanımız alanında sertifikaya sahiptir. Çünkü iş güvenliği ve sağlığı hayat kurtarır bu yüzden bizlerle iletişim kurabilirsiniz bilirsiniz. 

Tire OSGB Firmaları: İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Güvenilir ve Profesyonel Hizmetler

İş sağlığı ve güvenliği, her işletme için büyük önem taşıyan bir konudur. İş yerlerinde meydana gelebilecek kazaların önlenmesi, çalışanların sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmasının sağlanması ve yasal düzenlemelere uyumun sağlanması, iş sağlığı ve güvenliği birimlerinin görevlerindendir. Tire’da faaliyet gösteren OSGB firmaları, işletmelere bu konuda güvenilir ve profesyonel hizmetler sunarak çalışanların sağlığını ve güvenliğini en üst düzeyde korumayı hedeflemektedir.

Tire, İzmir iline bağlı önemli bir ilçedir ve çeşitli sektörlere ev sahipliği yapmaktadır. Tarım, otomotiv, tekstil, mobilya gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler Tire’da yoğun olarak bulunmaktadır. Bu işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği konularına gereken önem verilmesi, çalışanların sağlığını ve güvenliğini korumak açısından büyük önem taşır. Bu noktada, Tire OSGB firmaları işletmelere iş sağlığı ve güvenliği konusunda özelleştirilmiş çözümler sunarak destek olmaktadır.

Tire OSGB firmaları, iş sağlığı ve güvenliği alanında uzmanlaşmış deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu firmalar, Tire’daki işletmelere çeşitli hizmetler sunarak iş sağlığı ve güvenliği standartlarının uygunluğunu sağlamayı amaçlamaktadır. Risk değerlendirmesi, iş yerindeki tehlikelerin tespiti, iş sağlığı ve güvenliği politikalarının oluşturulması, eğitim programlarının düzenlenmesi, çalışan sağlığının takibi ve iş kazalarının analizi gibi konularda Tire OSGB firmaları işletmelere destek vermektedir.

TİRE OSGB firmaları, TİRE OSGB, OSGB TİRE, TİRE iş güvenliği, TİRE iş güvenliği firmaları, TİRE isg, isg TİRE, TİRE isg firmaları, OSGB firmaları TİRE, OSGB sağlık raporu TİRE,

TİRE OSGB firmaları, TİRE OSGB, OSGB TİRE, TİRE iş güvenliği, TİRE iş güvenliği firmaları, TİRE isg, isg TİRE, TİRE isg firmaları, OSGB firmaları TİRE, OSGB sağlık raporu TİRE,

TİRE OSGB Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

İZMİR OSGB, OSGB İZMİR, İZMİR İSG, İSG İZMİR, İZMİR OSGB FİRMALARI, OSGB FİRMALARI İZMİR, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
torbali-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
KEMALPAŞA OSGB firmaları, KEMALPAŞA OSGB, OSGB KEMALPAŞA, KEMALPAŞA iş güvenliği, KEMALPAŞA iş güvenliği firmaları, KEMALPAŞA isg, isg KEMALPAŞA, KEMALPAŞA isg firmaları, OSGB firmaları KEMALPAŞA, OSGB sağlık raporu KEMALPAŞA,
menemen-osgb-firmalari
İZMİR OSGB, OSGB İZMİR, İZMİR İSG, İSG İZMİR, İZMİR OSGB FİRMALARI, OSGB FİRMALARI İZMİR, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ, İZMİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
selcuk-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
bayindir-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
ÖDEMİŞ OSGB firmaları, ÖDEMİŞ OSGB, OSGB ÖDEMİŞ, ÖDEMİŞ iş güvenliği, ÖDEMİŞ iş güvenliği firmaları, ÖDEMİŞ isg, isg ÖDEMİŞ, ÖDEMİŞ isg firmaları, OSGB firmaları ÖDEMİŞ, OSGB sağlık raporu ÖDEMİŞ,
dikili-osgb-firmalari
ALİAĞA OSGB firmaları
bergama-osgb-firmalari