Biz Tire Osgb Firmaları olarak, alanında uzman kadromuzla beraber; sizlere en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini vermek için çalışmaktayız.

Osgb nedir?

Tire iş güvenliği firmaları ve iş sağlığı hizmetinin tek elden yürütülmesi Osgb sayesinde tek çatı altında birleşmiştir. Osgb;Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen, 27 Kasım 2010 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtilen, iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren kuruluşlardır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’na göre 2 veya daha fazla çalışanı olan tüm şirketler iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli ve iş yeri hekimi hizmeti almak zorundadır. Biz Tire Osgb olarak siz müşterilerimize bu hizmeti en iyi şekilde sağlamaktayız.

Tire Osgb Hizmetlerimiz Nelerdir?

Tire Osgb firmaları olarak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda birden fazla hizmet vermekteyiz. İlk olarak; iş yerinizde olabilecek kazaları önlemek amacıyla sizlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim veriyoruz. Diğer hizmetlerimiz ise; İş sağlığı ve güvenliği konusunda iş verenlerin, tedbir alıp almadıklarını ve hangi tedbirleri aldıklarını denetliyoruz.

İş yerindeki çalışanların ne tür risklere maruz kaldığını ve bu riskler karşısında hangi önlemlerin alındığına bakıyoruz.

İş yerinde kullanılan makinelerin düzenli olarak bakımlarının yapılıp yapılmadığına bakıyor ve sizlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirme yapıp farkındalık yaratıyoruz. Ayrıca Osgb hizmetlerimiz arasında mevzuat takibi de vardır. İşverenlerin bu mevzuatları takip edip ve uygulaması için mutlaka alanında uzman kişilerden destek alması gereklidir. Biz Tire Osgb firmaları olarak bu yasal takibi ve uygulama hizmetlerini sizler için yapmaktayız.

Neden Tire Osgb Firmalarını Tercih Etmelisiniz?

Tire İsg, Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri sayesinde artık sizlere tek çatı altında hizmet vermektedir. Tire Osgb Firmaları çalışanlarımız, bakanlık tarafından yetkilendirilen ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Osgb’de her bir çalışanın alanında sertifika alması çok önemlidir. Sizlerin sağlığı ve güvenliği bizim sorumluluğumuzda olduğu için her bir çalışanımız alanında sertifikaya sahiptir. Çünkü iş güvenliği ve sağlığı hayat kurtarır.

bu yüzden bizlerle iletişim kurabilirsiniz bilirsiniz. 

tire-osgb-firmaları

tire-osgb-firmaları

Tire Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari