Biz Bayındır Osgb Firmaları olarak; sizleri, başınıza gelebilecek olası kazalardan korumak ve önlem almanızı sağlamak için varız.

Osgb Neden Önemlidir?

Bayındır Osgb, iş yerlerinde olabilecek olası durumların ve kazaların önüne geçmek; sizleri bu durumlara ve kazalara karşı bilinçlendirmek için vardır. İş verenler, iş sağlığı ve güvenliği konusunda rapor tutmak zorundadırlar. Osgb ise bu konuda iş verenlere büyük destek olmaktadır. Osgb, İş Sağlığı ve Güvenliği yönünden tüm tedbirleri alarak, Bayındır Osgb Firmaları konuyla ilgili her türlü notları tutarak ve bu notları üst birimlere rapor ederek iş verenlere yardımcı olmaktadır.

Bayındır Osgb Hizmetleri Nelerdir?

Bayındır Osgb’ sizlerin sağlığı ve güvenliğini sağlamak için pek çok hizmeti vardır. Bunlar; iş yeri ortamının gözetimi ve denetlenmesi, çalışan işçilerin sağlık durumlarının kontrol edilmesi, çalışan işçilere Bayındır İsg hakkında eğitim sağlama ve danışmanlık yapma, olabilecek kazalara karşı ilk yardım ve acil müdahale hizmeti sağlama ve tüm bu yapılan denetlemeler, kontroller, verilen eğitimler, makinelerin düzenli bakımları gibi hizmetlerin kayıt altına alınması ve üst birimlere rapor edilmesi gibi hizmetlerdir.

Ayrıca Bayındır Osgb, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sırasında Bayındır Osgb Firmaları hiçbir işin aksamamasına ve bozulmamasına da oldukça özen gösterirler.

Osgb’nin Avantajları

Osgb, özellikle iş verenler açısından çok avantajlı bir sistemdir. İş verenler Osgb sayesinde personel maliyetlerini en aza indirmektedir. İş veren şirketi için sağlık personeli, iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi istihdam etmesine gerek yoktur. Bu personellerin tüm sorumlulukları Osgb’nin üzerindedir.

Bayındır iş güvenliği firmaları, sizler için en doğru iş güvenliği ekipmanlarını seçmektedir. Çünkü her işin özelliğine göre iş güvenliği ekipmanları farklılık göstermektedir. Osgb hizmeti alındığı zaman işyerinde İsg için ayrılması gereken kısım da işverene kalmaktadır. Normalde sağlık hizmetleri için 8 metrekare, iş güvenliği için de en az 12 metrekare alan ayrılması gereklidir. Fakat Bayındır Osgb ile yaptığınız anlaşmada böyle bir alana ihtiyaç olmadığı görürsünüz.

Çünkü Bayındır Osgb böyle bir alana ihtiyaç duymaz, iş yerindeki çalışanların bulunduğu ofislerde hizmetler gerçekleşir. bizlere iletişim Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

bayindir-osgb-firmalari

bayindir-osgb-firmalari

Bayındır Osgb Firmaları Etiketler:

Diğer Bölgeler

izmir-osgb-firmalari
bergama-osgb-firmalari
aliaga-osgb-firmalari
dikili-osgb-firmalari
odemis-osgb-firmalari
tire-osgb-firmaları
bayindir-osgb-firmalari
kinik-osgb-firmalari
urla-osgb-firmalari
karabaglar-osgb-firmalari
mordogan-osgb-firmalari
selcuk-osgb-firmalari
torbali-osgb-firmalari
menemen-osgb-firmalari
cigli-osgb-firmalaricigli-osgb-firmalari
gaziemir-osgb-firmalarigaziemir-osgb-firmalari
balcova-osgb-firmalari
bornova-osgb-firmalaribornova-osgb-firmalari
narlidere-osgb-firmalarinarlidere-osgb-firmalari
guzelbahce-osgb-firmalariguzelbahce-osgb-firmalari
cesme-osgb-firmalaricesme-osgb-firmalari
alacati-osgb-firmalarialacati-osgb-firmalari
buca-osgb-firmalaribuca-osgb-firmalari